«Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы» КММ «Тайынша ауданының білім бөлімі» КММ «Новогречановка негізгі мектебі» КММ »

Кәсіптік бағдар беру жұмысы

17.04.2023 кәсіптік бағдар беру мұғалімі Божко С.С.және 11-сынып оқушылары НКУ Университетімен кездесуге қатысты. Түлектер оқуға түсу үшін көптеген пайдалы ақпаратты алды. Жастарды мамандық таңдауға (жеке басының ерекшеліктерін және халық шаруашылығының кадрларға деген қажеттіліктерін ескере отырып), жастарға кәсіби өзін-өзі анықтауға және жұмысқа орналасуға көмектесуге бағытталған ғылыми негізделген іс-шаралар жүйесі.